Giriş Yap 0

Sıkça Sorulan Sorular

Adres değişikliği yapabilir miyim?

Siparişinizin durumu “Kargo Bekleniyor” olana kadar istemiş olduğunuz değişikliği İletişim bölümünden sipariş kodunuz ile birlikte bize bildirerek yapabilirsiniz.


Kredi kartımı kullanmak istemiyorum, nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartınızı kullanmak istemiyorsanız, Kapıda Ödeme seçeneğini seçebilir, bankanızdan veya tüm ATM’lerden Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme Seçenekleri sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?

Web sitemiz üzerinden Kredi Kartı, Havale / EFT veya Kapıda Ödeme ile ödeme yapmanız mümkündür. Ödeme Seçenekleri sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.

Özel günler için paketin içine not ekleyebilir miyiz?

Sipariş sonrasında mail yolu ile eklemek istediğiniz notu ilettiğinizde not eklememiz mümkündür.

Satın aldığım tablomda sorun varsa ne yapmalıyım?

Tablonuzda sorun olduğunu görürseniz, iletişim bölümünden bize mail yoluyla veya telefonla arayarak ulaşırsanız konuyla ilgili arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Sipariş ettiğim tablomu gelip yerinizden kendim alabilir miyim?

İsterseniz siparişinizi tamamladıktan sonra bizimle iletişime geçerseniz kargo ücreti ödemeden siparişinizi adresimizden teslim alabilir ve Showroom’umuzdaki diğer ürünlerimizi de görmüş olursunuz.

Sipariş kodum nerede yazıyor? Siparişimi nasıl takip edebilirim? Siparişimin faturasına nasıl ulaşabilirim?

Siparişiniz ile ilgili bilgiler, bildirdiğiniz e-mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Lütfen önemsiz postaları kontrol ediniz. Burada da bulunmaması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişinizin durumu da aynı şekilde bildirdiğiniz e-mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Faturanız ise size kargonuz ile birlikte gönderilecektir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Tablolar siparişin verilmesi ve ödemesinin yapılması ile üretime alınmaktadır. 8 iş gününde üretimi tamamlanan tablolar isteğe bağlı olarak sanatçılarımız tarafından kabartma işlemi yapıldıktan sonra kargoya verilir. Kabartma işlemi tablonun ebadına, figürlere göre 1 ila 3 gün arası sürmektedir. Kargo ile adrese sevk edilmektedir. Kargo Türkiye genelinde 6-10 gün içerisinde ürünlerinizi adresinize teslim etmektedir. Siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu Siparişlerim sayfasından görebilirsiniz.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Siparişinizin durumu “Üretim Aşamasında” olana kadar istemiş olduğunuz değişikliği İletişim bölümünden sipariş kodunuz ile birlikte bize bildirerek yapabilirsiniz.

Sitenizde bulunan tüm ürünleriniz stoğunuzda mevcut mu?

Sitemizde bulunan tüm tuval baskı tablolar sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Kendimiz baskısını yaptığımızdan var olduğunu kabul edebilirsiniz. Showroom’umuz da onlarca hazır baskı tablo vardır. İstenildiğinde ziyaret edip görebilirsiniz. Çerçeveyi yerli üretici firmadan almaktayız ve stoklu çalışıyoruz. Stokta olmaması durumunda 6-10 iş gününde temin etmekteyiz.

Toptan (Adetli - Bayi ) satışınız var mı? İndirim söz konusu mu?

Toptan ve adetli – bayii satışları için lütfen İletişim bölümünden irtibata geçiniz.

Web sitenizden kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli mi?

Alışverişlerinizde sunulan güvenlik önlemleri ile ilgili detaylı bilgi için Güvenlik sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Güvenli Bağlantı   https://www.yaziciservisi.com
Keşfet
Sepetim
Favorilerim
Üye Girişi
Bize Ulaşın